Basketbal Camp Jičín 2022
JménoPříjmeníRočníkKlubPlaceno *
JonášNovotný2009Pandy Čelákovice ano
AdamAdamec2006BA Nymburk ano
EliškaJenišová2008AŠ Mladá Boleslav ano
KristýnaMladá2007TJ AŠ Mladá Boleslav ano
JakubMladý2009TJ AŠ Mladá Boleslav ano
MatyášBreburda2009 ne
NellaZatloukalová2007Basket Pastelka ano
EliškaSedláková2008Sluneta Ústí nad Labem ano
BarboraBančanská2007TJ Auto Škoda Mladá Boleslav ano
BarboraLinhartová2006TJ AŠ Mladá Boleslav ano
ElenaPastýříková2011Lynx Liberec ano
EliškaRakušanová2007AŠ Mladá Boleslav ano
AnežkaProfousová2010Lynx Liberec ano
AgátaBubenikova2008Bsk Jičín ano
JonášBehenský2006SKB Rokycany ano
SofieŠturmová2005Sokol Nusle ano
VendelínValenta2008BŠ Tygři Praha ne
AnnaHálová2008 AŠ Mladá Boleslav ano
BarboraSynková2006Sokol Nusle ano
DušanDvorský2004Basket Poděbrady U19 ano
DanielaAlbrechtová2006Sokol Nusle ano
TomasGarza2008BA SpartaSokol Žižkov ano
NelaVitíková2011Bsk Tj Jičín ano
PavlínaKomárková2006TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Lokomotiva Liberec ano
TomášKůna2008Hrál ba sparta ano
NathanSapaly2003Poděbrady U19 ano
KarolínaCahová2007USK Praha ano
ŠtěpánVošlajer2014žádný ano
Jitka VictoriaJankujová2005TJ Lokomotiva Liberec ano
JakubJaroš2006BK Vlci Žďár nad Sázavou ano
NikolaSapaly2003Poděbrady u19 ano
EliškaVošlajerová2013žádný ano
FabiánNeumann2005SKB Rokycany ano
ŠtěpánVyšohlíd2010TJ Turnov ne
NicolŠtampochová2008BSK TJ JIČÍN ano
JulieNádaská2006Basket Slovanka ano
NatálieŘeháková2010TJ BSK JIČÍN ano
MichaelaZárubová2007Lvice HK ano
BarboraAdamcová2011SBK Sadska ano
KarolínaKrásná2011Basket Pastelka ano
LauraBarthová2006Lokomotiva Liberec, Bižuterie Jablonec n. N. ano
RadekBednář2004AŠ Mladá Boleslav ano
KarolínaJandová2009TJAŠ Mladá Boleslav ano
ŽanetaSirotková2006Basket Slovanka ano
AnetaPonerová2010BSK TJ Jičín ano
PatricieJandová2006 ano
MichaelaJavůrková2009BSK TJ Jičín ano
terezakuntošová2004loko liberec ano
AdélaCivínová2007Basket Slovanka ano
FilipZhříval2005Český Brod U17 ano
AdélaMaxová2004BSK TJ Jičín ano
AnitaKožíšková2008TJ Auto Škoda ano
VeronikaŠímová2007TJ Lokomotiva LiberecBSK TJ Jičín ano
JulieKřelinová2006Sokol Nusle ano
EmmaFilipi2009AŠ Mladá Boleslav ano
MichaelaJebavá2007BC Kolín, SBk Sadská ano
TatianaDolník2006Sokol Nusle ano
VojtěchMráček2006BK Vlci ano
TerezaTegelová2008BSK TJ Jičín ano
AnežkaNenadálová2005Sokol Nusle ano
TadeášBraun2008SK Žabovřesky ano
SabinaNetrvalová2008TJ Škoda Mladá Boleslav U14G ano
JakubZhříval2006Český Brod ano
OndřejSocha2005Sokol Nová Paka ano
TerezaDyntrová2007BSK TJ Jičín ano
AdamPlaček2007Basket Poděbrady ano
AnetaHlaváčová2011TJ AŠ MB ano
ViktorieBahnikova2009AŠ Mladá Boleslav ano
KonstantinIagupov2006SP ano
NikolaBulisová2010Mladá Boleslav ano
DanielBulis2010TJ AŠ Mladá Boleslav ano
VítPetrželka2007Poděbrady ano
MatějVáňa2006Sokol Pražský ano
JáchymVrbas2012Dosta Bystrc ano
JulieVrbasová2009- ano
DavidTomek2006BK Vlci Žďár nad Sázavou ano
JulieJanková2008BSK TJ Jicin ano
MarekKovář2008SK Žabovřesky ano
MichalKovář2010BK Skokani Brno ano
TerezaŘeháčková2008BSK TJ Jičín ano
EmaTrčálková2009TJ AŠ Mladá Boleslav ano
TerezaJasińska2011BSK TJ JIČÍN ano
AdélaJará2008BSK TJ Jičín ano
AgátaMěšťanová2009BSK TJ Jičín ano
KarolínaKyselicová2007USK PRAHA ano
OndřejCoufal2006 ano
EliškaPilná2014Hradecké Lvice - přípravka. ano
EditaŠvandová2013BSK TJ Jičín ano
AdinaŠvandová2014BSK TJ Jičín ano
ViktorieVondřichová2012BSK TJ Jičín, U11 ano
KláraČečetková2013Sokol HK ano
BeataMüllerová2013Hradecké lvice Hradec Králové ano
AdélaBlažková2003BK Loko Trutnov ano
DanielVocásek2008Basket Poděbrady ano
EvaCoganová2012Sokol Nová Paka ano
KláraPaulusová2013Sokol Nová Paka ano
EliškaZajícová2011Nová Paka ano
BeátaNěmcová2009BC Vysočina ne
JanMikulec2005BK Tesla Pardubice, BK Český Brod ne
AlžbětaSeifrtová2004BK Loko Trutnov, Basket Poděbrady ano
AdamMarek2011BK Skokani Brno, u Petra Kováře ne
MatějKrmíček2009BK Skokani Brno ano
GabrielaKotková2012BSK TJ Jičín ano
BarboraSmolíková2011 ne
Celkem přihlášených: 104

* Informace o platbě jsou aktualizovány přibližně jednou za týden.


Seznam náhradníků

JménoPříjmeníRočníkKlub
TomášValeš2008Tygři praha
VojtěchMacháček2010SKUP BCM Olomouc, U13
JakubŠuranský2011SKUP BCM Olomouc, U13
Ciara OluomaOkonkwo2012USK Praha
MaxDolnik2007Sokol Vyšehrad
OliverBöjtös2008Tygři Praha
EliškaSalaková2007SLUNETA Ústí nad Labem HB Basket Praha
ArthurBaláš2008žádný
Celkem náhradníků: 8

Náhradníky přesouváme do účastníků dle pořadí,
které přeskočí pouze náhradník bez požadavku na ubytování.