Basketbal Camp Jičín 2018
JménoPříjmeníRočníkKlub
NicolŠtampochová2008BSK TJ Jičín
MichaelaMaršíková2003USK Praha
NatálieGürtlerová2002USK Praha
MatějKuneš1999Sokol žižkov <3
AntonínMichálek1999Sokol Žižkov
BarboraMíčková2004Slovan Litoměřice
KláraKarterová2003Slovan Litoměřice
FilipKábrt2002BA Nymburk U17Baskeťáci Josefov U19
TerezaJirušková2003TJ Lokomotiva Liberec
EliškaKubečková2004Tj-Lokomotiva LiberecTj-Bižuterie Jablonec
DanielaAlbrechtová2006Sokol Nusle
MatějNovák2002BA Nymburk
NikolaChundelová2003TJ Lokomotiva Liberec
PavelBenák2003BA Nymburk
DominikaFrancová2005Sokol Nusle
LukášNajman2005BA Nymburk U13
DenisaVrzalová2003Basket Říčany
BarboraKapková2003USK Praha
MarekKovář2008Skokani Brno
BarboraAndrlová2003TJ Lokomotiva Liberec
MarkétaAndrlová2004TJ Lokomotiva Liberec, hostuje BK Loko Trutnov
TerezaNidrlová2003TJ Lokomotiva Liberec
MichaelaKošátková2006Sokol Nusle
TerezaKošátková2003Basket Říčany
AdélaŠťastná2005Sokol Nusle
BarboraSynková2006Sokol Nusle
EmaTaleski2003TJ Lokomotiva Liberec
KateřinaTýřová2005TJ Slovan Litoměřice
ViktorieHromková2003TJ Lokomotiva Liberec
TerezaŘeháčková2008BSK Jičín
BáraHlaváčková2005BSK TJ Jičín
ŠtěpánkaLáníková2005BSK TJ Jičín
JulieJanková2008BSK TJ Jičín
JakubSchneider2002BCM Orli Prostějov U17, TJ Slavia Kroměříž U19
TerezaTegelová2008Sokol Nová PakaBSK Jičín
AlenaŠÍMOVÁ2004Loko Liberec
AdélaMaxová2004Bk studánka Pardubice
DušanDvorský2004BA Nymburk
terezakuntošová2004Lokomotiva Liberec
OndřejHodač2002BA Nymburk
TeodorPodařil2004USK Praha, Sokol Vyšehrad
JanStřítežský2005BA Nymburk
MatějVáňa2006Soklo Pražský
YohanMAHOAS2004USK PRAHA
TerezaDyntrová2007Sokol Nová Paka, SŠB Pardubice
VeronikaHanyšová2005BSK Jičín
AdélaMěštanova2005bsk tj jičín
KristýnaPeterková2006Na basket (Sokol Kladno) už z časových důvodů přestala tento rok chodi
ZuzanaTomanová2005Basket Slovanka, v roce 2018 hostování U14 v Sadské
MartinStudnický2004BA Nymburk
RomanPalas2002BK Kondoři Liberec
TomášPalas2004BK Kondoři Liberec
SofiaSimićová2006Basket Slovanka
AdamKolář2005Ba Nymburk
NellaKlapková2005Basket Slovanka
NikolaSapaly2003U15 BA Nymburk
NathanSapaly2003U15 BA Nymburk
NikolaMarečková2006Sokol Nová Paka
NatálieFinsterlová2001BK Jevíčko
VeronikaHrubá2002BK Jevíčko
DanielMusil2002BA Nymburk U17
TroySwingler2001BA Nymburk U17
DavidŠop1999Sokol Pražský?
KamilPták2003Kondoři Liberec
BarboraKozáková2006Sokol Nusle
DenisMrvoljak2000BK Jevíčko
JakubŠmíd2000BK Jevíčko
TadeášHofman2004Kondoři Liberec
ZuzanaHavelková2003Basket Pastelka MB
DominikaDrábková2003Basket Pastelka Mladá Boleslav
TomášSvoboda2004BC Benešov (nadregionální soutěž U15)BK Kondoři Liberec (extraliga U
TadeášKapek1999Sokol Pražský / USA
MarkétaŠoltysová2001Jablonec nad Nisou
OndřejLaš2001BA Nymburk
NatálieFlaxová2007BSK Jičín
FilipTelenský2004BK Příbram
EliškaCvrčková2007BSK TJ Jičín
AdélaBlažková2003Loko Trutnov
AdamSrník2002BK Nymburk U 17Josefov U19
PetrŠaroch2005Český Brod
LucieŠarochová2004Slovanka, Český Brod
JohanaTrdlicova2003Johana Trdlicova Basket Flames Wien U16
HanaHajnová2002BK Loko Trutnov
Celkem přihlášených účastníků: 83